Kdo jsme?

Společnost CKP (CZ) s.r.o. již více než 15 let distribuuje hotové produkty a řešení Checkpoint Meto v České republice. Naše výrobky jsou součástí technických, prodejních a podpůrných řešení, nabízíme kompletní nabídku zahrnující vysoce kvalitní výrobky potřebné náhradní díly, záruku i volitelné příslušenství.
Naším cílem je spokojenost zákazníků našich partnerů, podpora nakupování a zákaznických informací, pomoc při zajišťování náležitého vzhledu obchodů, prodejen, jejich čistoty a pořádku v souladu s předpisy.
 
Checkpoint Meto je světový lídr v oblasti elektronické identifikace zboží, systémů pro ochranu zboží a zákaznících systémů merchandising. Na základě zkušeností nashromážděných během půlstoletí, od založení firmy v roce 1967, znalostí trhu a úspěchů lze konstatovat, že Checkpoint Meto je nyní nejzkušenější a nejkompetentnější společnost pro dodávky komplexních řešení a systémů označování, identifikace a zabezpečení zboží zahrnujících celkový systém logistiky obchodních společností.
 
Obchodní filozofií CKP (CZ) s.r.o. je podpora práce maloobchodníků a výrobců vhodnými řešeními, která umožňují radikální snížení deficitu zásob obchodu a zároveň zvyšují ziskovost a zajišťují kulturní obsluhu zákazníků a chrání majetek uživatelů.
Primárním aspektem naší nabídky je prodej kvalitních a navzájem kompatibilních produktů.
Naše produkty splňují požadavky předpisů týkajících se bezpečnosti potravin, zobrazování cen a dalších předpisů, a díky jejich aplikací budou naši klienti nejen v souladu s legislativními požadavky, ale také můžou námi nabízené hotové výrobky, kterých používání je snadné a jejich informační hodnota je velmi efektivní, používat esteticky a motivačně pro nákup . 
Náš sortiment se neustále rozšiřuje v závislosti na poptávce, naše hlavní značky (METO, Alpha, Checkpoint) prodáváme na českém trhu s největší důvěrou a zárukou, s nepřetržitým nadšením a odborností již 15 let.
Elektronickým ochranným systémem zboží Checkpoint Meto lze spolehlivě a efektivně provádět ochranu majetku a účinnou prevenci krádeží. To nejsou jen technická řešení, ale také kontinuálně fungující komplexní systém.
Checkpoint Meto nenabízí jen technická zařízení, ale navrhuje komplexní řešení pro neustálou minimalizaci ztrát.
Naše výrobky pomáhají celé řadě maloobchodních a s velkoobchodních řetězcům, nákupním centrům, a menším obchodním jednotkám, při informování zákazníků i při ochraně zboží, ale naše výrobky také lze používat v kancelářích, lékárnách, ordinacích, knihovnách, ale i v oblasti výroby.
 
Věříme kvalitě našich výrobků, takže pokud by se vám nelíbilo to co jste si koupili, můžete nám zakoupené zboží vrátit v nepoškozeném balení do 14 dnů a my vám vrátíme cenu.
pirosx

Doporučit produkt přátelům

pirosx

Požádat o nové heslo

Prosím, zadejte svou e-mailovou adresu. A my Vám zašleme nové heslo, s kterým se můžete přihlásit.

pirosx

pirosx

Vaše objednávka byla zaznamenána. Prosím, potvrďte ji.